Andrea Rincom seksi kucak dansı

işte dünyaca ünlü ismin kucağında yaptığı seksi dans ile adını duyuran kadın...?
 
ABD başkanlığı yaptığı dönemde stajyeri Monica Lewinsky ile yasak ilişki yaşayan Bill Clinton bu kez de "kucak dansı" yapan dançıyla yakalandı. Ülkesinde tanınan dansçı bu dansıyal tüm dünyaya adını duyurdu. Ama eski başkan, bir kez daha kendisini skandalın ortasında buldu. Dışişleri Bakanı olan eşi Hillary Clinton ise bu haber yüzünden yine sıkıntı yaşadı.


Andrea Rincon

Beyaz Saray stajyeri Monica Lewinsky ile yasak ilişkisi nedeniyle az kalsın koltuğunu kaybeden, neredeyse gittiği her ülkede ismi yasak aşklarla anılan ABD eski Başkanı Bill Clinton bu defa da Arjantin'de bin dolar karşılığında ünlü dansçı Andrea Rincon'a özel kucak dansı yaptırdı. Rincon geceyi Clinton ile birlikte geçirmediğini söyledi.

TOPLANTIDAN SONRA STRİPTİZ KULÜBÜNE GİTTİ

Geçen hafta, başkanı olduğu Clinton Global Initiative (Clinton Küresel Girişimi) adlı vakfın konferansı için Arjantin’e giden 63 yaşındaki liderin toplantıdan sonra striptiz kulübüne gittiği ortaya çıktı.

Arjantin basınına göre Başkent Buenos Aires’teki Cocodrilo adlı bara giden Clinton ve arkadaşlarını kapıda, mekanın sahibi karşıladı.

VIP SALONUNDA GÖRDÜ

Amerikalı grup, hemen VIP salonuna alındı. Burada yarı çıplak genç kızlarla içki içen eski başkan daha sonra, Arjantin’in en ünlü dansçılarından ve Biri Bizi Gözetliyor yarışmasıyla ismini duyuran Andrea Rincon’u gördü.

Barın sahibinden 27 yaşındaki dansçının kendisine özel bir dans şovu yapmasını istedi. Rincon da, özel bir bölümde, Clinton’a kucak dansı yaptı. İkili yarım saat sonra barı terketti.

"BENİ SEÇMESİ HOŞUMA GİTTİ"

Olayın gazetelere yansımasından sonra Primiciasya.com adlı internet sitesine konuşan Rincon, Clinton için özel dans ettiğini doğruladı. Andrea Rincon, “Clinton’ın o kadar kızın arasında beni seçmesi çok hoşuma gitti. Ona özel bir dans gösterisi yaptım. Bin doları nakit olarak ödedi” dedi.

Bugün tüm Amerikan medyası Andrea Rincon'dan bol bol bahsetti. Böylelikle genç dansçı adını tüm dünyaya da duyurmuş oldu.
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !