Dünyanın En Seksi 14 Japon Güzeli

Dünyanın En Seksi 14 Japon Güzeli
www.kaybetmek.blogcu.com
Japonya sınırsız teknolojinin, eğlencenin ve utangaç insanların diyarı. Kendine has kültürü ile ninjalar, robotlar ve animelerle gizemli bir ülke. Ama sadece gizemli olan bunlar değil aynı zamanda Japon kadınları da oldukça farklı güzellikleriyle dünyanın ilgisini çekiyor… Size belkide dünyada ismini hiç duymadığınız en ateşli 14 Japon kadını tanıtacağız.

1. Kumi Koda1. Kumi Koda
Japonya’nın tartışmasız en büyük şarkıcılarından biri Kumi Koda. Provakatif dansları, seksi kıyafetleriyle Koda karşı konulmaz bir cazibe. En sevilen şarkısı “Lick me”. Koda Japonya’nın hem müzik hemde fantezi listelerinin tepesinde daha uzun bir süre kalacağa benziyor.
2. Waka Inoue2. Waka Inoue
Bikini modelliği yaparak kazandığı ününü kısa sürede oyunculuk yeteneğiyle birleştiren Waka Japonya’nın en seksi drama yıldızlarından biri. Marilyn Monroe’nun vücut ölçülerinin aynısına sahip olmasından dolayı kendisine Japon Marilyn ismi verilmiş.
3. Aki Hoshino3. Aki Hoshino
Bikini modelliğinden Tv dünyasına geçen birbaşka yıldızda Aki Hoshino. Hoshino her gece sunduğu programla Japonya’nın en gündemdeki yıldızlarından. Dekolte giyinmeye bayılan Hoshino ekran karşısında birçok kişiyi kalp krizi tehlikesiyle başbaşa bırakıyor.
4. Namie Amuro4. Namie Amuro
Japonya’da birçok kez en iyi single ödülü kazanmış bir şarkıcı Namie Amuro. Okinawa’da doğan güzel Namie bronz teni, dövmeleri ve sarı saçlarıyla geleneksel Japon kadınlarından ayrılıyor.
5. Megumi5. Megumi
 Megumi listemizdeki en klasik Asyalı kadınlardan biri. Tarzıyla gerçekten hoş duruyor. Televizyon dünyası onun parlak yüzünü sonuna kadar kullanıyor.
6. Yuri Ebihara6. Yuri Ebihara
Yemek poşetlerinde, arabaların üstünde resimleriyle o heryerde. Japonların en sevilen televizyon yıldızı Yuri’ye ülkesinde inanılmaz bir ilgi var. Yemek şirketleri ve kendine ait bir giyim firması var.
7. Reon Kadena7. Reon Kadena
İdol videoları Japonya’da en çok tutulan aktivitelerden biri. Karşınızda idol videolarının kraliçesi var. Onun videoları yok satıyor. Bir bakıyorsunuz bikini ile dolaşırken bir diğer videoda yemek pişiriyor.
8. Yuna Ito8. Yuna Ito
Japonya’nın en başarılı şarkıcılarından Yuna İto aslında Amerikan asıllı. Los Angeles’ta doğan bu güzel tüm sempatikliğini Hawaii’de büyümesine borçlu. Televizyonların en şirin kızlarından biri olan Yuna Japon halkı tarafından çok beğeniliyor.
9. Anna Tsuchiya9. Anna Tsuchiya
Yarı Japon yarı Amerikan asıllı olan Anna modellik, şarkıcılık ve oyunculuk yapıyor. Bir gazetecinin sesiniz nasıl böyle güzel sorusuna gençlik yıllarımda içtiğim sigara ve alkol yüzünden diyecek kadar da skandal bir yıldız. Anna’nın kötü kız imajı hayranlarının daha da hoşuna gidiyor.
10. Kurara Chibana10. Kurara Chibana
2006 Miss Universe yarışmasına katılan Chibana usta bir gazeteci olma yolundada ilerliyor. Onu beğenen erkekleri korkutacak nitelikte bir özelliğide sahip Chibana. Kendisi profesyonel kickbox eğitmeni.
11. Yoko Kumada11. Yoko Kumada
Yoko Japonya’daki erkeklerin en beğendiği kadınlardan biri. Erkek dergilerinin aranan güzellerinden biri kendisi.
12. Miwa Asao12. Miwa Asao
Miwa ulusal plaj voleybol oyuncusu. Japonya’da ise çok bilinen bir yıldız. Atletik vücuduyla sürekli televizyondan teklifler alan güzel yıldızı Japon erkekler daha çok izleyebilecekler.
13. Sayuri Anzu13. Sayuri Anzu
Model şarkıcı, oyuncu üçlemesine örnek bir güzel daha. Takvimleri, dvd’leri rekorlar kıran Sayuri en seksi Japon kadınları arasında yer alıyor.
14. Miwa Oshiro14. Miwa Oshiro
Hokkaido Adasında doğan Miwa tam bir plaj güzeli. Tüm mayo firmaları ile anlaşmaları olan seksi manken en sevilen Japonlar arasında.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !